Wroc.net

Jak w każdym większym mieście, również we Wrocławiu jest grupa pasjonatów .NET wrocnet. Cieszę się bardzo, że należę do tej społeczności. Zwykle są organizowane 2 spotkania w miesiącu:

1 spotkanie z dwoma prezentacjami.Tematy są różnorodne i na pewno można dowiedzieć się na nich czegoś ciekawego. Po prezentacji można przysiąść chwilę dłużej nad tematem i podyskutować (zarówno z prelegentami jak i słuchaczami). Co ważne, każdy z uczestników może zostać prelegentem – wystarczy, że zaproponuje ciekawy temat i zgłosi się do organizatorów.

2 „GeekDinner”, czyli luźne spotkanie przy piwie i jedzeniu, w trakcie którego każdy może porozmawiać z każdym i wymienić się doświadczeniami. Jest to również świetna okazja do poznania różnych firm oczami jej pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany grupą wroc.net, zapisz się na kolejne spotkanie i sprawdź, czy faktycznie jest tak fajnie. Jeśli myślisz, że za mało wiesz i nie odnajdziesz się w tej społeczności – spróbuj! Ja za pierwszym razem niewiele rozumiałam z samej prezentacji – ale zawsze można z kimś porozmawiać i poprosić o wytłumaczenie, albo nawet samemu poszukać w internetach. Nie ma tu ludzi lepszych lub gorszych – są najwyżej bardziej i mniej doświadczeni w danym temacie.

A, no i zapomniałabym o jednej ważnej rzeczy. Głównym sponsorem spotkań jest firma PGS Software – zawsze sponsoruje kawę/herbatę/piwko w trakcie prelekcji. Dodatkowo inni sponsorzy np. JetBrains, Devart udostępniają licencje na swoje produkty. Chcesz nauczyć się czegoś z PluralSight? Nie masz R#? Nie wiesz co to OzCode? To się może zmienić – po prezentacjach następuje punkt kulminacyjny programu, czyli losowanie z listy uczestników (pobranej z wydarzenia utworzonego na Meetupie) zwycięzców, którzy otrzymują licencje na devtoole. To możesz być Ty!

Więc zapisz się już dzisiaj na kolejne spotkanie https://www.meetup.com/wrocnet/, na którym prelegentami będą moi znajomi: Piotrek Wandycz pokaże nam, jak zrobić pierwszą grę w Unity3D, a Łukasz Pyrzyk powie parę słów o .NET Corze.

PS – archiwalne prezentacje z poprzednich spotkań naszej grupy można obejrzeć tutaj.

3 uwagi do wpisu “Wroc.net

  1. Paweł Łukasik

    Dzięki za rekomendowanie grupy. To bardzo cieszy gdy pojawiają się takie wpisy i dają motywację do dalszego działania. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

    Polubienie

  2. Pingback: Programista (nie) z wykształcenia – programmer-girl

  3. Pingback: „Najpierw kasa, potem rzeźba” – programmer-girl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s