Jak co roku, Wroc# nie zawiódł. Multum ludzi, ciekawe tematy prelekcji, konkursy, a na koniec dobre jedzenie, specjalne piwo Wrocszarpowe, stare maszyny do grania, darty, piłkarzyki oraz sporo gier w wirtualnej rzeczywistości. W standardowym wyposażeniu każdego uczestnika nie zabrakło identyfikatora zrobionego z płyty głównej, notesu, koszulki oraz… sharpa z klocków lego do samodzielnego złożenia 🙂
Skrócona agenda:
Imprezę rozpoczął Frans Rosén w mega ciekawej prezentacji na temat hakowania – dowiedzieliśmy się, że może to być sposób na zarobienie ładnej sumki.
Obecny na każdej edycji konferencji Chris Klug podzielił się swoimi doświadczeniami w projektowaniu i organizacji projektów w Angularze (repo na GitHubie)
Maarten Balliauw poprowadził prezentację odnośnie diagnozowania aplikacji na Azure.
Steve Sanderson pokazywał, jak w o ASP.NET Core utworzyć projekty C# z automatycznie załadowanymi frameworkami JS np. Angular 2, React i Knockout.
Jedyna przedstawicielka płci żeńskiej, Tess Ferrandez, wtajemniczyła nas w temat analizy zrzutów pamięci w razie problemów wydajności i wycieków pamięci.
Na koniec Shawn Wildermuth przedstawił możliwość pracy w VS Code i tworzenia aplikacji ASP.NET Core.
Po wszystkich prelekcjach doszło jeszcze jedno wydarzenie:
+
=> Panel dyskusyjny z wszystkimi prelegentami. Poprowadził go Chris, który wybrał spośród wszystkich pytań zadanych przez słuchaczy na Tweeterze te najciekawsze. Było więc kilka słów o największych wpadkach, najlepszych tech książkach czy samej pasji kodowania.
Po godzinie 19:00 część oficjalna została zakończona i rozpoczęło się after party. Zaczęło się od dobrej wyżerki m.in. można było skomponować sobie własnego burgera, pizzę, lub jakieś orientalne danie. Następnie z piwem w ręku można było toczyć dyskusje z prelegentami lub innymi uczestnikami.
Tak było w tym roku, na następną edycję już się nie mogę doczekać.Może się spotkamy? 🙂
Pingback: Podsumowanie konferencji 4developers 2017 – programmer-girl
Pingback: Ceneo Geek Speak – programmer-girl
Pingback: Wroc# 2019 – po drugiej stronie lustra – programmer-girl