Konferencja Code Europe 2017 (edycja wiosenna, Wrocław)

Jak co pół roku, już za kilka dni odbędzie się nowa edycja tego międzynarodowego wydarzenia. Czemu jest ono tak wyjątkowe? Odbywa się w 3 lokalizacjach – Warszawa, Kraków i Wrocław. Składa się ono z kilku ścieżek tematycznych, np. Data Science, chmura, architektura, bezpieczeństwo, języki programowania i inne. Dodatkowo jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Byłam na wiosennej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu. Merytorycznie była bardzo dobra. Sprawy organizacyjne trochę mniej mi się podobały (o tym możecie przeczytać w mojej relacji). Ale dowiedziałam się, że organizatorzy w tym roku mają sporo pomysłów na ulepszenie organizacji – więc będzie tylko lepiej 🙂

Więc jeśli wahacie się i jeszcze nie kupiliście biletu, to czas najwyższy 🙂  A jeśli poczekacie kilka dni, to może Mikołaj przyniesie Wam jakiś prezent? Obserwujcie fanpage (facebook i twitter), żeby być na bieżąco 😉 Szykuje się niespodzianka czyli Dev Advent Calendar – zapisz się już dziś!

PS – Jeśli nie wiecie, na jakie prelekcje się wybrać, polecam jedną w szczególności: „The whirlwind tour of Authentication and Authorization with ASP.NET Core” prowadzoną przez Chrisa Klug. Jest to rewelacyjny prelegent. Jestem pewna, że Jego prezentacja będzie niesamowita i pełna humoru, tak jak wszystkie poprzednie, które miałam okazję oglądać.

Jedna uwaga do wpisu “Konferencja Code Europe 2017 (edycja wiosenna, Wrocław)

  1. Pingback: Konferencja Code Europe 2017 (edycja jesień, Wrocław) – programmer-girl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s