Kurs Azure DevOps – sprzedaż #2

Minął prawie rok od przedsprzedaży, a później sprzedaży mojego Kursu Azure DevOps – który sworzyłam we współpracy ze Staszkiem Bugalskim, DevOpsem. Teraz czas na drugą edycję. Ale najpierw parę informacji osobistych:

O tym, że lubię dzielić się swoją wiedzą, na pewno już wiecie 😉 Świadczy o tym chociażby liczba moich publicznych wystąpień, ale także konsultacje – te mniej publiczne. Podziękowania dostaję różne – od pozytywnego feedbacku w ankietach:

Po bardziej personalizowane podziękowania prywatne 🙂

Jednak mój czas jest ograniczony, a podczas prelekcji czy nawet dodatkowych konsultacji to on jest limitem. I jakkolwiek na każdym wystąpieniu staram się dzielić innym kawałkiem swojej wiedzy – to jednak potrzeba zdecydowanie więcej czasu, żeby poznać tajniki jakiegoś narzędzia. W moim przypadku jest to platforma Azure DevOps.

Dlatego też powstał Kurs Azure DevOps – żeby moją i Staszka wiedzę usystematyzować, złożyć w poukładanych lekcjach wraz z ćwiczeniami dla chętnych. Gdzie można pokazać na „żywym organizmie” organizacji, projektu, pipeline’u czy repozytorium, jak zacząć pracę z narzędziem Azure DevOps. Zaczynamy od informacji podstawowych, dla osób bez doświadczenia. Ale spokojnie znajdzie się też wiele informacji dla osób, które pracują już z Azure DevOps na co dzień – ale np. nie znają jeszcze do końca możliwości danego Azure DevOps Service albo w ogóle z jakiegoś nie korzystali. Kolejną przyczyną może być chęć sprawdzenia, jak wykorzystać maksymalnie możliwości platformy i zrobić to z głową.

Tak jak napisane w opisie kursu – docelowo jest on skierowany do każdego zaangażowanego w projekt informatyczny. Osoba techniczna, jak i nietechniczna. Product Owner, programista, Scrum Master, Analityk biznesowy, tester czy DevOps. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako, że zwykle staram się dzielić nie tylko wiedzą, ale też pieniędzmi – również w tej edycji będę wspierać Pajacyka.

Okienko sprzedażowe ponownie jest ograniczone i trwa 10 dni. W środę 25.05. o godzinie 20:59 zamykam sprzedaż. Czy kolejna sprzedaż się odbędzie? Nie wiem, więc lepiej nie czekać 🙂 A już na pewno nie będzie taniej.

Wracając do tematu wiedzy – oczywiście sprzedaż nie obejdzie się bez webinaru technicznego (a nawet dwóch). Zachęcam do dołączenia w poniedziałek 16.05. o godz. 18:00 – będzie gość specjalny Maciek Misztal!

Kolejny webinar – w kolejny poniedziałek. Informacje o szczegółach już wkrótce na kanałach moich oraz Kursu Azure DevOps.

Po wszelkie inne informacje odnośnie sprzedaży zapraszam na stronę www.KursAzureDevOps.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s